08.07.2020 / 13:25


JUDO – Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI


Naczelną dewizą wyznaczającą linię rozwoju i doskonalenia technologicznych metod uzdatniania wody w firmie JUDO jest dostarczanie ludziom i odbiorcom przemysłowym wody o jak najlepszych właściwościach.

Od blisko 80 lat firma JUDO oferuje nieprzerwanie nowe konstrukcje urządzeń i metody uzdatniania wody, od filtrów mechanicznych do wysoce zaawansowanych technicznie instalacji uzdatniania wody.

Dzięki pracy doświadczonych konstruktorów i technologów powstają nowe technologie i urządzenia, które wprowadzane na rynek podnoszą skuteczność dotychczas stosowanych metod i są impulsem do dalszego rozwoju i postępu technicznego.

W niniejszym cenniku znajdziecie Państwo podstawowe informacje i parametry techniczne, seryjnie produkowanych urządzeń, przeznaczonych do uzdatniania wody w budynkach mieszkalnych i obiektach użyteczności ­publicznej oraz do celów przemysłowych. Dobór urządzeń i technologii dla dużych instalacji dokonywany jest w oparciu o indywidualne zapytania. Niezależnie od zawartych
w ­katalogu informacji technicznych zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszymi przedstawicielami i skorzystania z ich wiedzy i doświadczenia. Na podstawie analizy składu fizyko-chemicznego wody surowej oraz wymogów, jakie powinna spełnić uzdatniona woda opracujemy dla Państwa indywidualną ofertę ze wskazaniem na najbardziej odpowiednie urządzenia i metody uzdatniania wody.

JUDO Uzdatnianie Wody sp. z o.o. należy do grona największych i najbardziej uznanych producentów urządzeń do uzdatniania wody w Niemczech, gdzie przez lata swojej działalności zyskała miano solidnego i godnego zaufania partnera.

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty i nawiązania trwałej współpracy.

JUDO Uzdatnianie Wody sp. z o.o.© JUDO Uzdatnianie Wody sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
dane firmy - Polityka prywatności - kontakt - Regulamin

powered by JUDO - Version 6.2.7.0