08.07.2020 / 13:22


Zmiękczanie

Doskonale miękka woda zapewniona przez firmę, która jako pierwsza na świecie opracowała urządzenia zmiękczające posiadające pełne dopuszczenie w Niemczech.

Woda pitna, którą stosujemy, zawiera wapń i magnez, będące przyczyną tworzenia się kamienia kotłowego. Związki te osadzają się nie tylko w kabinie prysznicowej, lecz w całej instalacji, w tym również w poszczególnych urządzeniach i kosztownych elementach armatury. Kamień osadzający się w przewodach to także doskonała pożywka dla bakterii. Wszystko to może być przyczyną wysokich kosztów eksploatacji oraz problemów zdrowotnych.

Skutecznym sposobem na tego typu kłopoty może być urządzenie do zmiękczania wody. Zastosowana w nim technologia wymiany jonowej skutecznie eliminuje tworzenie kamienia nanoszonego przez wodę z sieci, zastępując go nieszkodliwym sodem. Po takiej operacji woda z instalacji jest doskonale zmiękczona.

Woda zmiękczona to również mnóstwo innych korzyści jak np. lepsza ochrona instalacji sanitarnej i urządzeń przed kamieniem kotłowym czy łatwiejsze czyszczenie przedmiotów domowych dzięki mniejszemu zapotrzebowaniu na środki czyszczące.
i-soft TGA 2
i-soft TGA 2Pliki do pobrania:

» Instrukcja obsugi montażu
» Prospekt


© JUDO Uzdatnianie Wody sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
dane firmy - Polityka prywatności - kontakt - Regulamin

powered by JUDO - Version 6.2.7.0